رستوران شب های دفاری قشم

معرفی : رستوران شب های دفاری واقع در روستای دفاری در 8 کیلومتری قشم واقع شده است . رستورانی متفاوت با چیدمانی محلی ، فرق این رستوران با دیگر رستوران های سنتی قشم در این است  که رستوران شبهای دفاری هم سنتی می باشد، هم محلی این به آن معنی است که رستوران شبهای دفاری کاملا به شکل محلی آرایش شده و  از ساختمان رستوران تا فضا و منو و حتی ظروف غذا . ساختمان این رستوران کاملا خشتی می باشد که با برگ های نخل تزئین شده است . جالب این است که در این رستوران برای غذا خوردن باید بر روی زمین بنشینید و خبری از تخت و یا میزو صندلی نیست. 

رستوران شب های دفاری قشم

منوی رستوران : پس از ورود به این رستوران از شما با حلوا و قهوه عربی پذیرایی می شود ، در کل در این رستوران دو منوی عربی و ایرانی وجود دارد که غذاهای عربی را سر آشپز آقا و منوی ایرانی را سر آشپز خانم نهیه می کند.و منوی غذاهای محلی  شامل ماهی شکم پر٬ قوزی گوشت، قوزی مرغ ، هواری ماهی سور، بشقاب دریایی، قلیه ماهی و البته انواع کباب های ایرانی می شود.

رستوران شب های دفاری قشم

ساعت کاری رستوران : ساعت کاری رستوران از ساعت 12 ظهر شروع میشه و یکسره تا 12 شب به مهمانان تور قشم خدمات رسانی می کند.

رستوران شب های دفاری قشم

موقعیت مکانی : روستای دفاری 8 کیلومتر قشم

رستوران شب های دفاری قشم

پیشنهاد ما : اصلا رستوران شبهای دفاری خودش یک جاذبه گردشگری قشم به حساب میاد. به نظر ما که غذاهای این رستوران عالی می باشند. شما هم اگر به قشم آمدید ،حتما به این روستا بروید و غذاهای رستوران را امتحان کنید.

You have no rights to post comments